AYAZ

EĞİTİM KURUMLARI

AYAZ EĞİTİM KURUMLARI KİMDİR?

Firmamız 06.11.2000 tarihinde sadece sürücü kursu olarak Yüreğir ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır. Müşterilerimize daha fazla hizmet yapabilmek ve alan genişletmek için 2005 yılında kendi binasını inşa ederek kendi alanını büyütüp yüreğir’de bir ilk olarak bilgisayar ve yabancı(İngilizce) dil kurslarını açarak Ayaz Eğitim Kurumları Ltd Şti şirketini kuruldu. Şirket kurulumu yapıldıktan sonra bir yıl gibi kısa bir süre sonra bünyemize beko,kilim mobilya,merinos halı,zücaciye farklı kuruluşlar yaparak kendi alanını genişletmeye devem etmiştir.

Özel Güvenlik

Şirketimiz 2010 yılında Özel Güvenlik Ltd Şti şirketinide kurarak güvenlik sertifikası vermeye başlamıştır.Güvenlik sertifikası alan öğrencilerimizin yoğun iş talebi yüzünden 2012 yılında güvenlik hizmeti(güvenlik görevlis) vermeye/çalıştırmaya başlamıştır. Daima yenilikçi ve her zaman bir ilke imza atan kurumumuz Yüreğir ilçesinde hep ilk kursları açarak,ilçeye hizmet vermekten gurur duymuştur.

Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bulunduğumuz bölgede lider Eğitim kurumlarına sahip olmak.

Misyonumuz

İyi bir sürücü olabilmek için gerekli eğitimin ve hizmetin verilmesini biliyoruz. Ayaz ailesi olarak iş ortaklarımız ile hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

HAKKIMIZDA

Firmamız 06.11.2000 tarihinde sadece sürücü kursu olarak Yüreğir ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır. Müşterilerimize daha fazla hizmet yapabilmek ve alan genişletmek için 2005 yılında kendi binasını inşa ederek kendi alanını büyütüp yüreğir’de bir ilk olarak bilgisayar ve yabancı(İngilizce) dil kurslarını açarak Ayaz Eğitim Kurumları Ltd Şti şirketini kurulmuştur.

              

İLETİŞİM

  Sarıçam Mah Kozan Cad No:222/A Yüreğir/ADANA


  444 4 511
  info@ayazegitim.com.tr

Şube 1 : İnönü Cad. Adliye Binası Karşısı Seyhan/ADANA
  0322 500 0 500