AYAZ EĞİTİM KURUMLARI ADANA
 

06.11.2000 tarihinde AYAZ EĞİTİM KURUMU – SÜRÜCÜ KURSU eğitim camiasına ilk adımı atan firmamız, 2005 yılında kendi binasını inşa ederek faaliyetlerini sürdürmüştür. Eğitime verdiği önemi ön planda düşünen firmamız kısa süre içinde eğitim bünyesine Bilgisayar Kursu ve İngilizce Kursunu dahil etmiştir. Şehirde 450bin nüfuslu ilçenin ( Yüreğir)’de ilk açılan Bilgisayar Kursu olma özelliğine sahip olan firmamız aynı zamanda Bilgisayar ve İngilizce Kursu veren tek işletmedir.  

Eğitim hizmetinde sınır tanımayan AYAZ EĞTİM 2010 yılında ÖZEL GÜVENLİK KURSU’nu bünyesine eklemeyi düşünmüş kısa sürede projesini faaliyete geçirmiştir.

Firmamız 2006 yılında kendi içinde farklı sektörlere;

BEKO
KLİM
MERİNOS
KÜTAHYA PORSELEN

Beyaz Eşya, Halı, Mobilya, Züccaciye yani bir evin oluşumunda ihtiyaç duyulan tüm malzemeleri siz değerli misafir müşteri ve misafirlerimizin hizmetine sumaya başlamıştır.

Firmamız 2003 yılından buyana bünyesinde İş elbiseleri, Personel Kıyafetleri sektöründe toplu siparişlerinize en kısa ve pratik çözümlerle hizmet sunar.

2011 yılında sizlere daha yakın olabilmek, daha kolay erişilebilmek için sizlerden de gelen yoğun istek üzerine (Adana / Merkez) Şubemizi hizmetinize açtık.

AYAZ EĞİTİM KURUMLARI ADANA
 Tüm Hakları Saklıdır. || AYAZ EĞİTİM KURUMLARI ||

2011 Tasarım Akarpınar REKLAM